Leadership

Lorem ipsum dolor sit amet, mea odio paulo choro et. Perfecto nominati inimicus vim in, ne adipisci periculis cum, nec prompta nusquam pertinacia id. Mel primis quaestio repudiandae an, pri an malorum evertitur. Qui ea reque elitr ocurreret, admodum repudiandae at est, vim sale dolor referrentur et. Id sea graeci quodsi.

 
  Richard L. Ostrom  President   rich@ramacorp.net

Richard L. Ostrom
President

rich@ramacorp.net

   Daryl Pitzer   Executive Vice-President   daryl@ramacorp.net  F: 724.846.6033

Daryl Pitzer
Executive Vice-President

daryl@ramacorp.net
F: 724.846.6033

 

 

Employees

Lorem ipsum dolor sit amet, mea odio paulo choro et. Perfecto nominati inimicus vim in, ne adipisci periculis cum, nec prompta nusquam pertinacia id. Mel primis quaestio repudiandae an, pri an malorum evertitur. Qui ea reque elitr ocurreret, admodum repudiandae at est, vim sale dolor referrentur et. Id sea graeci quodsi.

 
   Bonnie Leahy   Secretary / Treasurer   bonnie@ramacorp.net  Fax: 724.847.7328

Bonnie Leahy
Secretary / Treasurer

bonnie@ramacorp.net
Fax: 724.847.7328

  Colleen Ralston  HR / Safety   colleen@ramacorp.net  Fax:  724.847.7328

Colleen Ralston
HR / Safety

colleen@ramacorp.net
Fax: 724.847.7328

  Richele L. Hall  Administrative Assistane   richele@ramacorp.net  Fax:  724.847.7328

Richele L. Hall
Administrative Assistane

richele@ramacorp.net
Fax: 724.847.7328

  Michael Hessler  Senior Estimator / Project Manager   mikeh@ramacorp.net  Fax:  724.846.6033

Michael Hessler
Senior Estimator / Project Manager

mikeh@ramacorp.net
Fax: 724.846.6033

 
  Scott Patterson  Estimator   scott@ramacorp.net  Fax:  724.846.6033

Scott Patterson
Estimator

scott@ramacorp.net
Fax: 724.846.6033

  Robert Hogg  Estimator   bob@ramacorp.net  Fax:  814.677.3961

Robert Hogg
Estimator

bob@ramacorp.net
Fax: 814.677.3961

  Jeff Burtyk  Estimator   jeff@ramacorp.net  Fax:  724.846.6033

Jeff Burtyk
Estimator

jeff@ramacorp.net
Fax: 724.846.6033

  Shawn Zahn  Administrative Assistant   shawn@ramacorp.net  Fax:  724.846.6033

Shawn Zahn
Administrative Assistant

shawn@ramacorp.net
Fax: 724.846.6033

 
  Steve Jackson  Field Superintendent   steve@ramacorp.net

Steve Jackson
Field Superintendent

steve@ramacorp.net

  Robert Burchfield  Field Superintendent   bj@ramacorp.net

Robert Burchfield
Field Superintendent

bj@ramacorp.net

  Mark Tress  Driver

Mark Tress
Driver

  Joe Decaria   Driver

Joe Decaria
Driver

 
  James Melzer   Yard

James Melzer
Yard

  William Sholler  Yard

William Sholler
Yard